logo
Pudrově růžová svíčka Baltic Candles Eco Top

Pudrově růžová svíčka Baltic Candles Eco Top, výška 14 cm

129 Kč

Udělejte si radost: Pudrově růžová svíčka Baltic Candles Eco Top, výška 14 cm s proslulou značkou Baltic candles - tento hit naleznete výhodně za 129 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Baltic candles

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Pudrově růžová svíčka Baltic Candles Eco Top, výška 14 cm s trendy značkou Baltic candles - tento artikl se na vás těší v neopakovatelné akci za 129.00 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Pastelové odstíny dokonale dokreslují atmosféru relaxace. Ať už tuto svíčku vystavíte v harmonické ložnici nebo moderním obývacím pokoji ve stylu scandi, neutrální tóny budou ladit skvěle. Proč zvolit svíčky Baltic Candles? Krom elegance je hlavním argumentem bezpečnost. 1) Svíčky při hoření nestékají. Knot se pálením a odpařováním vosku, pomalu propadá svíčkou dolů, kde je pojistka, která zajistí, že knot neprohoří až na úplné dno. Svíčka se hořením jen nevýrazně zmenšuje a tvoří „tubus“ kolem knotu. 2) Plamen svíčky hoří přímo vzhůru (neplápolá, nekmitá) – to je výsledkem správného uložení knotu, který je ve svíčce v dokonale rovně. Materiál svíčky: stearin (rostlinné a živočišné tuky) - Výška: 14 cm - Průměr: 6.7 cm - Doba hoření: 30 h - Úroveň kvality: Velmi dobrá kvalita - Materiál svíčky: Stearin

Pudrově růžová svíčka Baltic Candles Eco Top, výška 14 cm je k dostání za cenu 129 Kč.
Zařazeno v: 
Všechny produkty od výrobce
Pudrově růžová svíčka Baltic Candles Eco Top

Pudrově růžová svíčka Baltic Candles Eco Top, výška 14 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce