Ratanové zahradní křeslo LaForma Samira

Ratanové zahradní křeslo LaForma Samira

6035 Kč

´Váš oblíbený produkt, Ratanové zahradní křeslo LaForma Samira od výrobce DesignovyNabytek.cz - tento hit můžete sehnat za jedinečnou cenu 6035 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

SKU: 1673540
Do obchodu

Popis

DesignovyNabytek.cz

Radost přinášející Ratanové zahradní křeslo LaForma Samira s proslulou značkou DesignovyNabytek.cz - tento hit získáte extra výhodně za 6035 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas.  Vy tak neplatíte nic navíc!

Ratanové křeslo Samira je krásné a stylové křeslo s kovovou podnoží, které nejvíce oceníte na balkóně či terase, ale i v zimní zahradě. Toto křeslo je skvělým zástupcem projení klasického a moderního designu a jistě si jej zamilujete nejen pro jeho styl, ale i pro pohodlí, které poskytuje. Design, kvalita a komfort, to jsou charakteristické aspekty křesla Samira!
Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Zařazeno v: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Všechny produkty od výrobce
Ratanové zahradní křeslo LaForma Samira

Ratanové zahradní křeslo LaForma Samira

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce