Ratanové zahradní křeslo s podnožkou LaForma Crowley

Ratanové zahradní křeslo s podnožkou LaForma Crowley

11892 Kč

´Limitovaná edice produktu Ratanové zahradní křeslo s podnožkou LaForma Crowley s proslulou značkou DesignovyNabytek.cz - toto zboží si můžete zakoupit s neuvěřitelnou slevou za 11892 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

SKU: 1675710
Do obchodu

Popis

DesignovyNabytek.cz

Tradiční bestseller, Ratanové zahradní křeslo s podnožkou LaForma Crowley s jakostní značkou DesignovyNabytek.cz - tento artikl nakupujte v neopakovatelné akci za 11892 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas.  Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Pohodlné a komfortní křeslo s podnožkou LaForma Crowley je konceptem moderny za použití tradičních materiálů – přírodního ratanu. Příjemný rustikální vzhled je podpořen pevnou kovovou konstrukcí, která zaručuje dostatečnou stabilitu se zachováním decentního designu. Křeslo Crowley se hodí zejména do klasických interiérů a designového prostředí, avšak jeho výhodou je vhodnost také do krytého exteriéru. 
Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Zařazeno v: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Všechny produkty od výrobce
Ratanové zahradní křeslo s podnožkou LaForma Crowley

Ratanové zahradní křeslo s podnožkou LaForma Crowley

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce