logo
Růžová skleněná váza Hübsch Alstromeria Hübsch

Růžová skleněná váza Hübsch Alstromeria

495 Kč

Poctivý výrobek, Růžová skleněná váza Hübsch Alstromeria od oblíbeného výrobce Hübsch - tento artikl se na vás těší s úžasnou cenovkou 495 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Hübsch

Nejprodávanější Růžová skleněná váza Hübsch Alstromeria od známého výrobce Hübsch - tento produkt máte na dosah ruky s výjimečnou slevou za 495.00 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Vázy Hübsch jsou samy o sobě dokonalou dekorací. Nejlépe se vyjímají s čerstvými květinami, pučícími větévkami nebo léčivými bylinami. Slušet jim to ale bude i jen tak samotným ♥ O ZNAČCE HÜBSCH Královský design vyráběný po celém světě, to je dánský Hübsch ve zkratce. Klíčovým slovem je pro firmu štěstí. A to nejen vaše zákaznické, ale i štěstí dodavatelů, designérů a výrobců. Krok po kroku tak svými kousky a přístupem činí šťastnějším celý svět ♥ - Rozměry: 17 cm (výška) - Průměr: 11 cm - Materiál: sklo - Myčka nádobí: ano

Růžová skleněná váza Hübsch Alstromeria je k dostání za cenu 495 Kč.
Zařazeno v: 
Všechny produkty od výrobce
Růžová skleněná váza Hübsch Alstromeria Hübsch

Růžová skleněná váza Hübsch Alstromeria

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce