logo
Sada 6 vánočních crackerů Robin Reed Multi Colour Characters Robin Reed

Sada 6 vánočních crackerů Robin Reed Multi Colour Characters

369 Kč

Oblíbený produkt Sada 6 vánočních crackerů Robin Reed Multi Colour Characters od firmy Robin Reed - tento artikl objednávejte za jedinečnou cenu 369 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Robin Reed

Dnes jsme vybrali: Sada 6 vánočních crackerů Robin Reed Multi Colour Characters originální od labelu Robin Reed - tento artikl čeká na vás s extra slevou za 369.00 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Udělejte si radost.

Ručně vyráběné a zabalené do jemného papíru, tyto vánoční crackery udělají radost v čase Vánoc dětem i dospělým a obohatí svátky o milý britský zvyk. Cracker je barevná tuba ve tvaru bonbonu, která po otevření vydá typický zvuk prasknutí - crack = křup. Uvnitř crackeru obdarovaný najde zpravidla vtip a drobný dárek. Každý z 6 balíčků ukrývá vtípek, party čepičku, maňáska ve tvaru zvířátka a divadelní oponu na prstové divadlo. - Počet kusů: 6 pcs - Délka: 30.5 cm - Úroveň kvality: Velmi dobrá kvalita - Materiál: Papír

Sada 6 vánočních crackerů Robin Reed Multi Colour Characters je k dostání za cenu 369 Kč.
Zařazeno v: 
Všechny produkty od výrobce
Sada 6 vánočních crackerů Robin Reed Multi Colour Characters Robin Reed

Sada 6 vánočních crackerů Robin Reed Multi Colour Characters

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce