logo
Sada 6 vánočních crackerů Robin Reed Reindeer Robin Reed

Sada 6 vánočních crackerů Robin Reed Reindeer

499 Kč

Trhem osvědčený produkt, Sada 6 vánočních crackerů Robin Reed Reindeer s jakostní značkou Robin Reed - tento produkt koupíte v jedinečné akci za 499 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Robin Reed

No a tohle chcete: Sada 6 vánočních crackerů Robin Reed Reindeer od top značky Robin Reed - tento produkt posíláme s výjimečnou slevou za 499.00 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Ručně vyráběné vánoční crackery v britském stylu udělají radost v předvánočním čase dětem i dospělým. Jemný papír jim udává jedinečný styl. Každý z 6 balíčků ukrývá párty čepičku, figurku soba a herní list. Když stáhnete stužku, cracker vydá typický praskavý zvuk. V roce 1975 Julian vyrobil svou první krabici crackerů ve své ložnici. Od té doby se sortiment značně rozrostl a zboží dodává do celého světa. Stále si zakládá na kvalitě a výroba je založená na řemeslné výrobě. - Délka: 33 cm - Počet kusů: 6 pcs - Materiál: Papír - Úroveň kvality: Velmi dobrá kvalita

Sada 6 vánočních crackerů Robin Reed Reindeer je k dostání za cenu 499 Kč.
Zařazeno v: 
Všechny produkty od výrobce
Sada 6 vánočních crackerů Robin Reed Reindeer Robin Reed

Sada 6 vánočních crackerů Robin Reed Reindeer

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce