logo
Sada 9 vánočních samolepek Ambiance Funny Santa Claus Ambiance

Sada 9 vánočních samolepek Ambiance Funny Santa Claus

329 Kč

Velmi žádaný produkt, Sada 9 vánočních samolepek Ambiance Funny Santa Claus od populárního výrobce Ambiance - tento artikl nakupujte výhodně za 329 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Udělejte si radost.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Ambiance

Perfektní Sada 9 vánočních samolepek Ambiance Funny Santa Claus s osvědčenou značkou Ambiance - toto zboží si můžete zakoupit extra výhodně za 329.00 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

S citem nakombinované barvy i nápaditý design samolepek vás oslní! Samolepky Ambiance jsou vyrobeny tak, abyste je snadno a rychle nalepili na zeď. Stačí jen sloupnout z podkladu a je to. A v případě odstranění se nemusíte bát poškození povrchu, protože samolepku lze dobře ze stěny sloupnout. - Hmotnost: 100 g - Materiál: vinyl - Způsob doručení: zabaleno do kartonové krabice - Sada: 9x - Rozměry: Santa Claus - 10 cm - Vlastnosti: samolepky lze snadno sejmout ze stěny a znovu je nalepit na jiné místo - Péče: omyvatelné, čistit pouze vodou, nepoužívejte rozpouštědla ani agresivní čisticí prostředky

Sada 9 vánočních samolepek Ambiance Funny Santa Claus je k dostání za cenu 329 Kč.
Zařazeno v: 
Všechny produkty od výrobce
Sada 9 vánočních samolepek Ambiance Funny Santa Claus Ambiance

Sada 9 vánočních samolepek Ambiance Funny Santa Claus

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce