logo
Šedá svíčka Baltic Candles Eco Top

Šedá svíčka Baltic Candles Eco Top, výška 14 cm

129 Kč

Exkluzivní Šedá svíčka Baltic Candles Eco Top, výška 14 cm od oblíbeného výrobce Baltic candles - toto zboží zakoupíte za skvělou cenu 129 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Baltic candles

Výjimečné zboží, Šedá svíčka Baltic Candles Eco Top, výška 14 cm od oblíbeného výrobce Baltic candles - toto zboží si můžete koupit téměř zdarma za 129.00 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Vy tak neplatíte nic navíc!

Patříte mezi milovníky nestárnoucícho scandi stylu? Nebo jen hledáte neutrální doplněk, se kterým neuděláte chybu? Taková minimalistická šedá svíčka je skvělou pozorností, se kterou zabodujete u vyznavačů klasiky i lovců moderních trendů. Proč zvolit svíčky Baltic Candles? Krom elegance je hlavním argumentem bezpečnost. 1) Svíčky při hoření nestékají. Knot se pálením a odpařováním vosku, pomalu propadá svíčkou dolů, kde je pojistka, která zajistí, že knot neprohoří až na úplné dno. Svíčka se hořením jen nevýrazně zmenšuje a tvoří „tubus“ kolem knotu. 2) Plamen svíčky hoří přímo vzhůru (neplápolá, nekmitá) – to je výsledkem správného uložení knotu, který je ve svíčce v dokonale rovně. Materiál svíčky: stearin (rostlinné a živočišné tuky) - Výška: 14 cm - Průměr: 6.7 cm - Doba hoření: 30 h - Úroveň kvality: Velmi dobrá kvalita - Materiál svíčky: Stearin

Šedá svíčka Baltic Candles Eco Top, výška 14 cm je k dostání za cenu 129 Kč.
Zařazeno v: 
Všechny produkty od výrobce
Šedá svíčka Baltic Candles Eco Top

Šedá svíčka Baltic Candles Eco Top, výška 14 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce