Šedé dřevěné zahradní křeslo LaForma Climby

Šedé dřevěné zahradní křeslo LaForma Climby

5652 Kč

´Prestižní Šedé dřevěné zahradní křeslo LaForma Climby od populárního výrobce DesignovyNabytek.cz - tento artikl je v tuhle chvíli v husté akci za 5652 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

SKU: 1677296
Do obchodu

Popis

DesignovyNabytek.cz

Prvotřídní Šedé dřevěné zahradní křeslo LaForma Climby co bereme od značky DesignovyNabytek.cz - toto zboží si můžete nechat dodat v akci za 5652 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum.  Vy tak neplatíte nic navíc!

Zahradní křeslo LaForma Climby je originálním konceptem spojením příjemného látkového sedáku a masivního eukalyptového dřeva. Kombinace dřeva a látky tvoří skvělý základ pro designovou dokonalost a je zárukou kvality a nadčasovosti. Křeslo Climby je možné využít v každém interiéru, ale díky použitým materiálům také v krytém exteriéru.
Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Zařazeno v: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Všechny produkty od výrobce
Šedé dřevěné zahradní křeslo LaForma Climby

Šedé dřevěné zahradní křeslo LaForma Climby

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce