Šedé křeslo s výpletem a podnožkou LaForma Kubic

Šedé křeslo s výpletem a podnožkou LaForma Kubic

12480 Kč

´Dnes je tady pro vás Šedé křeslo s výpletem a podnožkou LaForma Kubic od značky DesignovyNabytek.cz - toto zboží si můžete zakoupit za hustou cenu 12480 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

SKU: 1703092
Do obchodu

Popis

DesignovyNabytek.cz

Oblíbený produkt Šedé křeslo s výpletem a podnožkou LaForma Kubic od top výrobce DesignovyNabytek.cz - tento artikl je tady pro vás při časově omezené akci za 12480 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě.  Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Křeslo Kubic s podpěrkou na nohy se vyjímá elegantním spojením eukalyptového dřeva s provazovým výpletem v šedé barvě. Lehce futuristické, přesto decentní designové křeslo Kubic je vhodné do každého interiéru i exteriéru. Přestože je materiál speciálně upravený tak, aby odolal venkovním podmínkám, doporučujeme křeslo v exteriéru přikrývat. Dopřejte si opravdové pohodlí a zároveň atraktivní vzhled sezení s tímto setem od firmy LaForma.
Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Zařazeno v: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Všechny produkty od výrobce
Šedé křeslo s výpletem a podnožkou LaForma Kubic

Šedé křeslo s výpletem a podnožkou LaForma Kubic

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce