Šedé nástěnné svítidlo Markslöjd Lyra Markslöjd

Šedé nástěnné svítidlo Markslöjd Lyra

2140 Kč

Nabídka pro vás: Šedé nástěnné svítidlo Markslöjd Lyra s pečetí kvality Markslöjd - tento produkt doručujeme ve výprodejové akci za 2140 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Markslöjd

No a tohle chcete: Šedé nástěnné svítidlo Markslöjd Lyra od značky Markslöjd - tento hit můžete pořídit extra levně za 2140.00 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Čisté linie a neutrální barvy. V tomto znamení se nese bydlení ve skandinávském stylu a na této vlně se veze i švédský výrobce svítidel Markslöjd. Minimalistické svítidlo nijak nenarušuje prostor, ale přitom se pyšní velkou dávkou stylu.

Co je IP?

Tato hodnota u osvětlení určuje zjednodušeně to, jak moc je svítidlo nepropustné pro nečistoty a vodu. První číslo znamená propustnost vůči pevným materiálům jako je například hmyz či kamínky. Druhá cifra značí ochranu proti vodě. Čím je číslo vyšší, tím je ochrana spolehlivější. Svítidla s hodnotou IP se hodí díky odolnosti i do exteriéru.
- Rozměry: 9 x 16 x 5.5 cm (délka x výška x šířka)
- Hmotnost: 450 g
- Materiál: hliník, plast
- Vhodná žárovka : 2x LED 3W
- Péče a údržba: otírejte vlhkým nebo suchým hadříkem
- Žárovka součástí balení: ano
- IP krytí: 44

Šedé nástěnné svítidlo Markslöjd Lyra je k dostání za cenu 2140 Kč.

Zařazeno v: 
Všechny produkty od výrobce
Šedé nástěnné svítidlo Markslöjd Lyra Markslöjd

Šedé nástěnné svítidlo Markslöjd Lyra

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce