Šedý terakotový květináč A Simple Mess

Šedý terakotový květináč A Simple Mess, ⌀ 16 cm

409 Kč

Oblíbený produkt Šedý terakotový květináč A Simple Mess, ⌀ 16 cm od kvalitní značky A simple Mess - tento produkt prodáváme za úžasnou cenu 409 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

A simple Mess

Exkluzivní Šedý terakotový květináč A Simple Mess, ⌀ 16 cm od kvalitní značky A simple Mess - tento produkt máte na dosah ruky za mimořádně nízkou cenu 409.00 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. No a to se jednoduše vyplatí.

Jemné, přírodní barevné odstíny a ladné křivky těchto dekorativních květináčů vnesou do vašeho interiéru nádech harmonicky laděného severského hygge a vy se tak doma budete cítit jako ryba ve vodě!

A Simple Mess, to jsou originální a jemné doplňky, pod nimiž je podepsána dánská žurnalistka, moderátorka a kreativní ředitelka časopisu o interiérovém designu Louise Dorph.

Název její značky v překladu znamená prostý chaos. Proč? Louise tvrdí, že interiér nemusí být vždy perfektně uhlazený a že právě trocha toho chaosu k životu zkrátka patří.

Jednotlivé kousky jsou ženské, hravé a vkusné, ručně vyrobené bez použití syntetických materiálů, a hlavně: jsou inspirované krásou bytí.
- Rozměry: 14 cm (výška)
- Hmotnost: 1.33 kg
- Průměr: 16 cm
- Materiál: terakota
- Údržba: umývejte ručně

Šedý terakotový květináč A Simple Mess, ⌀ 16 cm je k dostání za cenu 409 Kč.

Zařazeno v: 
Všechny produkty od výrobce
Šedý terakotový květináč A Simple Mess

Šedý terakotový květináč A Simple Mess, ⌀ 16 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce