logo
Skleněný obraz 3D Art Ludwina

Skleněný obraz 3D Art Ludwina, 50 x 50 cm

699 Kč

Ve slevě je Skleněný obraz 3D Art Ludwina, 50 x 50 cm s proslulou značkou 3D Art - toto zboží si můžete nechat doručit za bombastickou cenu 699 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

3D Art

Tohle si zamilujete: Skleněný obraz 3D Art Ludwina, 50 x 50 cm od značky 3D Art - tento hit naleznete po zlevnění za 699.00 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Dejte vale nudným a prázdným zdem pomocí nápaditého obrazu. Tento je tenký a velmi lehký, ke zdi tak přilne raz dva. A jeho motiv vám bude dělat radost den co den ♥ Obraz na sobě má skleněnou desku, která se velice snadno udržuje. Stačí pravidelně oprašovat či přejet lehce navlhčeným hadříkem. Šrouby a hmoždinky nejsou součástí balení, zbytek komponentů z videa ano. V nabídce značky Insigne můžete vybírat ze široké škály motivů. Vyhraje to u vás romantické vyobrazení pláže či spíše sáhnete po něčem abstraktnějším? Ať už se rozhodnete jakoliv, můžete si být jisti, že i při pádu ze stěny se obrazu nic nestane. Podívejte se na názornou ukázku přímo od výrobců: - Rozměry: 2 x 50 x 50 cm (hloubka x výška x šířka) - Hmotnost: 2.38 kg - Materiál: sklo - Poznámka: všechny komponenty potřebné k zavěšení na zeď jsou součástí balení - Péče: otírejte vlhkým hadříkem, nepoužívejte abrazivní čisticí prostředky

Skleněný obraz 3D Art Ludwina, 50 x 50 cm je k dostání za cenu 699 Kč.
Zařazeno v: 
Všechny produkty od výrobce
Skleněný obraz 3D Art Ludwina

Skleněný obraz 3D Art Ludwina, 50 x 50 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce