logo
Skleněný obraz Insigne Relicso

Skleněný obraz Insigne Relicso, 30 x 30 cm

339 Kč

Dnes je tady pro vás Skleněný obraz Insigne Relicso, 30 x 30 cm co nám dodává Insigne - toto zboží si můžete nechat doručit v sezónní slevě za 339 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. No a to se jednoduše vyplatí.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Insigne

Právě je za dobrou cenu Skleněný obraz Insigne Relicso, 30 x 30 cm s pečetí kvality Insigne - tento artikl čeká na vás po slevě za 339.00 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Přejeme vám příjemné nakupování.

Duchem vás přenese na daleká místa naší planety či si pohraje s vaší fantazií a zároveň vzdušně ozdobí váš domov. Tento skleněný obraz s výrazným foto potiskem je přesně to, co vnese do vašeho života klid a harmonii ♥ Obraz na sobě má skleněnou desku, která se velice snadno udržuje. Stačí pravidelně oprašovat či přejet lehce navlhčeným hadříkem. Šrouby a hmoždinky nejsou součástí balení, zbytek komponentů z videa ano. V nabídce značky Insigne můžete vybírat ze široké škály motivů. Vyhraje to u vás romantické vyobrazení pláže či spíše sáhnete po něčem abstraktnějším? Ať už se rozhodnete jakoliv, můžete si být jisti, že i při pádu ze stěny se obrazu nic nestane. Podívejte se na názornou ukázku přímo od výrobců: - Rozměry: 2 x 30 x 30 cm (hloubka x výška x šířka) - Hmotnost: 1.06 kg - Materiál: sklo - Poznámka: všechny komponenty potřebné k zavěšení na zeď jsou součástí balení - Péče: otírejte vlhkým hadříkem, nepoužívejte abrazivní čisticí prostředky

Skleněný obraz Insigne Relicso, 30 x 30 cm je k dostání za cenu 339 Kč.
Zařazeno v: 
Všechny produkty od výrobce
Skleněný obraz Insigne Relicso

Skleněný obraz Insigne Relicso, 30 x 30 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce