logo
Smetanově bílá svíčka Baltic Candles Eco Top

Smetanově bílá svíčka Baltic Candles Eco Top, výška 10 cm

109 Kč

Diskontní Smetanově bílá svíčka Baltic Candles Eco Top, výška 10 cm od známého výrobce Baltic candles - tento hit můžete sehnat po slevě za 109 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Baltic candles

Perfektní Smetanově bílá svíčka Baltic Candles Eco Top, výška 10 cm populárního výrobce Baltic candles - tento hit seženete v časové omezené slevě za 109.00 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Už po staletí je bílá svíčka symbolem očištění. Ať už hledáte symbolický prvek, který vám pomůže setřást negativní pocity a těžkosti dlouhého dne nebo chcete vytvořit uklidňující atmosféru, s bělostným tónem nesáhnete vedle. Proč zvolit svíčky Baltic Candles? Krom elegance je hlavním argumentem bezpečnost. 1) Svíčky při hoření nestékají. Knot se pálením a odpařováním vosku, pomalu propadá svíčkou dolů, kde je pojistka, která zajistí, že knot neprohoří až na úplné dno. Svíčka se hořením jen nevýrazně zmenšuje a tvoří „tubus“ kolem knotu. 2) Plamen svíčky hoří přímo vzhůru (neplápolá, nekmitá) – to je výsledkem správného uložení knotu, který je ve svíčce v dokonale rovně. Materiál svíčky: stearin (rostlinné a živočišné tuky) - Výška: 10 cm - Průměr: 6.7 cm - Doba hoření: 25 h - Úroveň kvality: Velmi dobrá kvalita - Materiál svíčky: Stearin

Smetanově bílá svíčka Baltic Candles Eco Top, výška 10 cm je k dostání za cenu 109 Kč.
Zařazeno v: 
Všechny produkty od výrobce
Smetanově bílá svíčka Baltic Candles Eco Top

Smetanově bílá svíčka Baltic Candles Eco Top, výška 10 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce