Stolek odkládací BREST PHT0818

Stolek odkládací BREST PHT0818

1090 Kč

´Nejprodávanější Stolek odkládací BREST PHT0818 od producenta Nakup-Nabytek.cz - tento hit získáte s unikátní slevou za 1090 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Výrobce: 
SKU: 1681476
Do obchodu

Popis

Nakup-Nabytek.cz

Exkluzivní Stolek odkládací BREST PHT0818 od společnosti Nakup-Nabytek.cz - tento artikl pořizujte za perfektní cenu 1090 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek.  Neplaťte jinde víc než musíte.

Zahradní odkládací stolek BREST
Stolek je výborným pomocníkem na zahradu nebo terasu. Využijete ho například při grilování na odkládání různých drobností. Stolek bude elegantním doplňkem Vašeho zahradního nábytku. Stolek je vyrobený z akáciového dřeva, olejovaný.
Stolek disponuje certifikátem FSC.
Dřevina:
Akácie má úžasné užitné vlastnosti. Při správném zacházení se vyznačuje odolností proti stárnutí a biologické degradaci. Jde o tvrdé dřevo, pocházející z rychle rostoucích stromů tropických lesů východní Asie a jižní Ameriky, odkud se dále rozšířilo i na ostatní kontinenty.Jemná plamenná textura a olivově hnědé až šedohnědé odstíny s tmavšími pruhy dávají nábytku z této dřeviny krásný teplý vzhled.Povrchová úprava zahradního nábytku je provedena olejem, který chrání nábytek proti působení povětrnostních vlivů a přimořuje povrch na tmavý odstín.Dřevo je přírodní materiál, jeho kresba a zbarvení je na každém kusu nábytku unikátní.Zahradní nábytek je určen pro domácí použití, není vhodný pro veřejné prostory a není též konstruován pro trvalé umístění v exteriéru. Sedací nábytek je určen pro jednorázové zatížení do 100kg/místo. Nábytek je vyráběn tak, aby byl vhodný pro použití ve středoevropských podmínkách, přesto je nutné o něj pečovat a udržovat jej.
Specifikace:

Dřevina: akácie
Rozměry (š/v/d): 500/450/500 mm
Hmotnost: 5 kg

Zařazeno v: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Všechny produkty od výrobce
Stolek odkládací BREST PHT0818

Stolek odkládací BREST PHT0818

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce