logo
Svíčka s vůní rozmarýnu a bergamotu Parks Candles London

Svíčka s vůní rozmarýnu a bergamotu Parks Candles London, 45 hodin hoření

579 Kč

Ve slevě je Svíčka s vůní rozmarýnu a bergamotu Parks Candles London, 45 hodin hoření od top výrobce Parks Candles London - tento produkt posíláme v časové omezené slevě za 579 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Vy tak neplatíte nic navíc!

SKU: 
Do obchodu

Popis

Parks Candles London

No a tohle chcete: Svíčka s vůní rozmarýnu a bergamotu Parks Candles London, 45 hodin hoření od předního výrobce Parks Candles London - tento produkt dodáváme za bombastickou cenu 579.00 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Dopřejte si vlastní aromaterapii s britskou svíčkou Parks Candles London , která je symbolem přírodních ingrediencí, luxusního provedení i těch nejlepších esenciálních olejů z celého světa. Jejich tvůrci věnovali dlouhé hodiny přemýšlení a zkoušení, než se zrodil tento dokonalý kousek, který má až o 20 % delší hoření než klasické svíčky. Všechny složky, které svíčka obsahuje, splňují ty nejvyšší ekologické požadavky. Vosk neobsahuje ropné stopy, jako je parafín a žádná ze složek nebyla testována na zvířatech. - Rozměry: 10.2 cm (výška) - Hmotnost: 635 g - Objem: 3 dl - Průměr: 9 cm - Materiál: 100% přírodní vosk (netoxický, vosk je založený na sojové bázi, neobsahuje parafín) - Doba hoření: 50 hodin - Vůně: rozmarýnu a bergamotu - Poznámka: tento produkt je přírodní a není testovaný na zvířatech

Svíčka s vůní rozmarýnu a bergamotu Parks Candles London, 45 hodin hoření je k dostání za cenu 579 Kč.
Zařazeno v: 
Všechny produkty od výrobce
Svíčka s vůní rozmarýnu a bergamotu Parks Candles London

Svíčka s vůní rozmarýnu a bergamotu Parks Candles London, 45 hodin hoření

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce