Teakový jídelní stůl LaForma Komme 160x90 cm s kovovou podnoží

Teakový jídelní stůl LaForma Komme 160x90 cm s kovovou podnoží

17656 Kč

´Není proč váhat, Teakový jídelní stůl LaForma Komme 160x90 cm s kovovou podnoží od originálního výrobce DesignovyNabytek.cz - tento produkt doručujeme s extra slevou za 17656 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

SKU: 1675416
Do obchodu

Popis

DesignovyNabytek.cz

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Teakový jídelní stůl LaForma Komme 160x90 cm s kovovou podnoží co nám dodává DesignovyNabytek.cz - tento hit naleznete s unikátní slevou za 17656 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky.  Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Jídelní stůl LaForma Komme je charakteristický jednoduchým, přesto elegantním provedením, kterému dominuje dřevěná deska z teakového dřeva. Teaková deska je usazená na nadčasové kovové podnoži, která zaručuje stabilitu a zároveň splňuje požadavky na originalitu a vzdušnost. Stůl Komme je vhodný jak do interiérů, tak exteriérů – avšak v případě venkovního použití doporučujeme stůl zakrývat, čímž znatelně prodlužíte jeho životnost.
Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Zařazeno v: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Všechny produkty od výrobce
Teakový jídelní stůl LaForma Komme 160x90 cm s kovovou podnoží

Teakový jídelní stůl LaForma Komme 160x90 cm s kovovou podnoží

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce