Tmavě hnědé dřevěné lehátko LaForma Lucien

Tmavě hnědé dřevěné lehátko LaForma Lucien

12480 Kč

´Není proč váhat, Tmavě hnědé dřevěné lehátko LaForma Lucien od známé značky DesignovyNabytek.cz - toto zboží zakoupíte za skvělou cenu 12480 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

SKU: 1677327
Do obchodu

Popis

DesignovyNabytek.cz

Dnes je tady pro vás Tmavě hnědé dřevěné lehátko LaForma Lucien od top značky DesignovyNabytek.cz - tento produkt máte za pár kliknutí po slevě za 12480 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova.  Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Lehátko LaForma Lucien je charakteristické pro svůj design z přírodního dřeva. Balauské dřevo společně s jeho barevným odstínem dodává lehátku příjemný a decentní vzhled. Příjemným faktorem je možnost lehátka stohovat a ušetřit tak mnoho místa. Lehátko se skvěle hodí do venkovního prostředí, zahrad, altánů, apod.
Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Zařazeno v: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Všechny produkty od výrobce
Tmavě hnědé dřevěné lehátko LaForma Lucien

Tmavě hnědé dřevěné lehátko LaForma Lucien

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce