logo
Tmavě hnědý budík s červeným LED displejem Gingko Slab Click Clock Gingko

Tmavě hnědý budík s červeným LED displejem Gingko Slab Click Clock

1819 Kč

Vaše oblíbené zboží, Tmavě hnědý budík s červeným LED displejem Gingko Slab Click Clock značky Gingko - tento artikl nepropásněte v sezónní slevě za 1819 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Gingko

Vynikající Tmavě hnědý budík s červeným LED displejem Gingko Slab Click Clock kvalitní značky Gingko - tento hit můžete pořídit v úžasné akci za 1819.00 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Zapomeňte na staré či plastové budíky, které nejsou hodné moderních interiérů. Značka Gingko přichází s budíky, které splňují všechny představy nadčasového designu. Budík v dřevěném dekoru s LED displejem se stane dominantou vašeho nočního stolku, a tak mu ani nebudete po ránu vyčítat neúprosné probuzení. Pro váš klidný spánek tento chytrý budík mezi 21:00 a 7:00 dokonce sníží svůj jas na polovinu. Budík je napájen přes 3 baterie a samotný alarm pak má trojí možnosti nastavení až s minutovým pípáním vkuse, takže i ti největší spáči budou vytaženi z postele. Kromě času vám také ukáže aktuální datum a teplotu. - Rozměry: 21 x 10 x 4.8 cm (délka x výška x šířka) - Hmotnost: 750 g - Materiál: sklo - Další informace: napájení přes 3 AAA baterie, které nejsou součástí balení - Poznámka: nevystavujte přímému slunečnímu záření a vlhkosti - Výdrž baterie: 3 měsíce (používáte-li pouze zvuková upozornění), 5 dnů (používáte-li upozornění na displeji) - Poznámka: alarm s trojím nastavením - Vlastnosti: ukazatel časového formátu 12/24 hodin, data a teploty

Tmavě hnědý budík s červeným LED displejem Gingko Slab Click Clock je k dostání za cenu 1819 Kč.
Zařazeno v: 
Všechny produkty od výrobce
Tmavě hnědý budík s červeným LED displejem Gingko Slab Click Clock Gingko

Tmavě hnědý budík s červeným LED displejem Gingko Slab Click Clock

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce