logo
Vícedílný obraz 3D Art Magnalo

Vícedílný obraz 3D Art Magnalo, 102 x 60 cm

359 Kč

Kvalitní Vícedílný obraz 3D Art Magnalo, 102 x 60 cm značky 3D Art - tento hit můžete pořídit v jedinečné akci za 359 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

3D Art

Velmi oblíbený produkt Vícedílný obraz 3D Art Magnalo, 102 x 60 cm od společnosti 3D Art - toto zboží si můžete opatřit po slevě za 359.00 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Oživte šeď prázdných zdí nápaditým obrazem. Tento se skládá z pěti kousků, které ve výsledku tvoří impozantní dílo. Obraz je vyroben z MDF desky, která je velmi lehká na údržbu. Obraz tak stačí pravidelně otírat lehce navlhčeným hadříkem a máte vystaráno. V nabídce značky Insigne můžete vybírat ze široké škály motivů. Vyhraje to u vás romantické vyobrazení pláže či spíše sáhnete po něčem abstraktnějším? Videonávod, jak obraz zavěsit: - Rozměry: 0.27 x 60 x 102 cm (hloubka x výška x šířka) - Hmotnost: 1.4 kg - Materiál: MDF deska - Parametry: všechny komponenty potřebné k zavěšení na zeď jsou součástí balení - Poznámka: obraz se skládá z 5 oddělených panelů - Péče: otírejte vlhkým hadříkem, nepoužívejte abrazivní čisticí prostředky

Vícedílný obraz 3D Art Magnalo, 102 x 60 cm je k dostání za cenu 359 Kč.
Zařazeno v: 
Všechny produkty od výrobce
Vícedílný obraz 3D Art Magnalo

Vícedílný obraz 3D Art Magnalo, 102 x 60 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce