logo
Vícedílný obraz Insigne Fall Eiffel

Vícedílný obraz Insigne Fall Eiffel, 102 x 60 cm

359 Kč

Prvotřídní Vícedílný obraz Insigne Fall Eiffel, 102 x 60 cm od předního výrobce Insigne - toto zboží si můžete objednat levně za 359 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Insigne

Neodoláte: Vícedílný obraz Insigne Fall Eiffel, 102 x 60 cm od originálního výrobce Insigne - tento produkt nabízíme za jedinečnou cenu 359.00 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Oživte šeď prázdných zdí nápaditým obrazem. Tento se skládá z pěti kousků, které ve výsledku tvoří impozantní dílo. Obraz je vyroben z MDF desky, která je velmi lehká na údržbu. Obraz tak stačí pravidelně otírat lehce navlhčeným hadříkem a máte vystaráno. V nabídce značky Insigne můžete vybírat ze široké škály motivů. Vyhraje to u vás romantické vyobrazení pláže či spíše sáhnete po něčem abstraktnějším? Videonávod, jak obraz zavěsit: - Rozměry: 0.27 x 60 x 102 cm (hloubka x výška x šířka) - Hmotnost: 1.4 kg - Materiál: MDF deska - Poznámka: obraz se skládá z 5 oddělených panelů - Péče: otírejte vlhkým hadříkem, nepoužívejte abrazivní čisticí prostředky - Parametry: komponenty potřebné k zavěšení na zeď nejsou součástí balení

Vícedílný obraz Insigne Fall Eiffel, 102 x 60 cm je k dostání za cenu 359 Kč.
Zařazeno v: 
Všechny produkty od výrobce
Vícedílný obraz Insigne Fall Eiffel

Vícedílný obraz Insigne Fall Eiffel, 102 x 60 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce