Vonný olej do difuzérů Greenleaf Blushing Tulips

Vonný olej do difuzérů Greenleaf Blushing Tulips, 250 ml 

349 Kč

V akci je pouze tady Vonný olej do difuzérů Greenleaf Blushing Tulips, 250 ml  od firmy Greenleaf - tento produkt máte po jednoduché objednávce za skvělou cenu 349 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Neplaťte jinde víc než musíte.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Greenleaf

Velmi žádaný produkt, Vonný olej do difuzérů Greenleaf Blushing Tulips, 250 ml  s jakostní značkou Greenleaf - tento produkt doručujeme extra levně za 349.00 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Vonné difuzéry se pomalu ale jistě dostávají do popředí všech interiérových vůní. Proč by také ne? Stačí jen otevřít lahvičku, případně vhodit několik dřevěných tyčinek a voňavé bydlení je na světě!

Nechte svůj byt prostoupit jemnými vůněmi od značky Greenleaf a užijte si chvíle klidu v harmonickém prostředí!

A co je to pižmo?

Pižmo bylo díky své pronikavosti a neobyčejně dobré fixační vlastnosti do parfémů přidáváno od pradávna. Samotné pižmo poměrně zapáchá, přidáním do vonné esence však podpoří vůni jako takovou a ta je díky tomu mnohem intenzivnější. Získáváno bylo od Kabara pižmového, který je ale nyní na seznamu ohrožených druhů. Naštěstí je z těchto důvodů pižmo vyráběno pouze synteticky, takže s čistým svědomím a naprosto stejnými vlastnostmi jako pravé pižmo ♥
- Objem: 2.5 dl
- Materiál: sklo
- Vůně: tulipány, santalové dřevo, pižmo

Vonný olej do difuzérů Greenleaf Blushing Tulips, 250 ml  je k dostání za cenu 349 Kč.

Zařazeno v: 
Všechny produkty od výrobce
Vonný olej do difuzérů Greenleaf Blushing Tulips

Vonný olej do difuzérů Greenleaf Blushing Tulips, 250 ml 

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce