Zahradní domek HIGHLINE H1 s jednokřídlými dveřmi

Zahradní domek HIGHLINE H1 s jednokřídlými dveřmi

49622 Kč

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Zahradní domek HIGHLINE H1 s jednokřídlými dveřmi se známou značkou NabytekForLiving.cz - tento produkt máte za pár kliknutí s unikátní slevou za 49622 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

SKU: 347742
Do obchodu

Popis

NabytekForLiving.cz

Tradiční bestseller, Zahradní domek HIGHLINE H1 s jednokřídlými dveřmi od oblíbené značky NabytekForLiving.cz - toto zboží zakoupíte s neuvěřitelnou slevou za 49622 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek.  Přejeme vám příjemné nakupování.

Domek na nářadí HighLine splňuje nejvyšší nároky na bezpečnost - 3 násobná závora s dveřním kováním, normované zamykání s klikou z ušlechtilé oceli, normovaný cylindr a rezervní klíč. Dveře jsou se stabilním provedením. Světlíky po celém obvodu z akrylátového skla zajišťují uvnitř dostatečné množství světla. Dodáváme v demontu. Počet balíků 8 ks. Při výrobě byly použité nejlepší materiály - žárově pozinkovaný ocelový plech opatřený polyamidovým vypalovacím lakem, šrouby a panty z ušlechtilé oceli. Je zajištěna vysoká stabilita při zatížení sněhem a proti větru. Domek nabízí doživotní bezúdržbovost a záruku 20 let! Technická specifikace: - s jednokřídlými dveřmi (dveřní otvor 76 x 182 cm) - doraz dveří vpravo - vnější rozměry vč. převislé střechy š275/h155/v222 cm (v nejvyšším místě) - dveřní otvor š76/v182 cm - barva stříbrná metalíza, šedý křemen metalíza, tmavě šedá metalíza; uvnitř vždy šedobílá - materiál žárově pozinkovaný ocelový plech opatřený polyamidovým vypalovacím lakem - spojovací materiál šrouby a panty z ušlechtilé oceli - pevnost vysoká stabilita - zatížení sněhem 150 kg/m², odolný proti bouři (150 km/h, síla větru 12) - funkcionalita okap s integrovaným lapačem listí na obou stranách Základní výbava: - 2 police regálu - 2 stojny regálu (k zavěšení regálových polic v libovolné výšce) - 4 držáky zahradního náčiní (pro zavěšení lopat, hrábí, hadic apod.) - 2 držáky nářadí na vnitřní straně standardního křídla dveří - sada dveřního kování z ušlechtilé oceli s normovanou vložkou a rezervním klíčem - bezpečná trojnásobná závora - integrovaný okapový žlab (včetně přípojky na 5/4“ hadici) - šrouby a hmoždinky pro připevnění podlahy

Zařazeno v: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Všechny produkty od výrobce
Zahradní domek HIGHLINE H1 s jednokřídlými dveřmi

Zahradní domek HIGHLINE H1 s jednokřídlými dveřmi

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce