Zahradní párty stan 3 x 6 m

Zahradní párty stan 3 x 6 m, zelený

2999 Kč

Neodoláte: Zahradní párty stan 3 x 6 m, zelený od značky KokiskaShop.cz - tento artikl objednávejte při právě probíhající akci za 2999 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Výrobce: 
SKU: 871017
Do obchodu

Popis

KokiskaShop.cz

Jedinečná nabídka, Zahradní párty stan 3 x 6 m, zelený se známou značkou KokiskaShop.cz - tento produkt objednáte za perfektní cenu 2999 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků.  Přejeme vám příjemné nakupování.

Párty stan je ideální pro vaši zahradu, na festivaly a akce. Chrání vás před nadměrným slunečním svitem, náhlými lehkými dešťovými přeháňkami a v chladnějších večerních hodinách před chladem a průvanem. 2 boční stěny bez oken a 4 s okny a 2 zipy na každé straně vchodu. Boční stěnu můžete "přetočit" podle potřeby a připojit k horní části rámu a v případě potřeby jej znovu zavřít.Praktický klikací systém zajišťuje pohodlnou konstrukci.
Zvláštní upozornění:Upozorňujeme, že tento pavilon byl navržen především pro ochranu proti slunci. Odstraňte jej v silném dešti, bouři nebo za špatného počasí, abyste si užili dlouhou dobu svůj party stan.
Technické údaje:

3x6m pavilon
s velkým vstupem
z nepromokavé plachty PE 110 g / m²,
včetně bočních dílů pro úplné uzavření.
4 boční části, každá s 3 okny
2 bočními částmi jako vstupy bez okna se zipem
Průchozí výška: 1,97 m.
Ocelová trubka rámu 32x25x19 mm.
Hmotnost 21 kg.

Rozměry balení:

1 x rozložený party stan
4 x boční stěna se 3-mi okny
2 x vstupní stěny (bez oken, se

Všechny produkty od výrobce
Zahradní párty stan 3 x 6 m

Zahradní párty stan 3 x 6 m, zelený

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce