Zahradní párty stan 3 x 6 PROFI - nůžkový - bílý

Zahradní párty stan 3 x 6 PROFI - nůžkový - bílý

8999 Kč

Nabídka pro vás: Zahradní párty stan 3 x 6 PROFI - nůžkový - bílý od firmy KokiskaShop.cz - tento artikl nakupujte výhodně za 8999 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Výrobce: 
SKU: 871182
Do obchodu

Popis

KokiskaShop.cz

Oblíbený produkt Zahradní párty stan 3 x 6 PROFI - nůžkový - bílý co bereme od značky KokiskaShop.cz - toto zboží si můžete koupit extra levně za 8999 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost.  Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Praktický zahradní párty stan s nůžkovou konstrukcí, díky které stan velmi snadno a rychle postavíte a opět složíte. Stan Vám poskytne dostatek stínu v parných dnech, ochranu před večerním průvanem a může sloužit také jako ochrana proti mírnému větru a dešti. Stan není určen do nepříznivého počasí jako jsou silné deště, větry a bouřky. Nikdy stan nenechávete bez dozoru.
Stan obsahuje všechny boční díly + jednu delší 6m pro přední část, která není na fotografiích zobrazena. Všechny boční díly mají okna, dlouhá strana má 2 okna. Připevnění bočních stěn je jednoduché pomocí klipů a suchým zipem. Každá noha má patku, ve které jsou otvory pro dodatečné upevnění do země. Stany PROFI o rozměru 3 x 6 m se stali v roce 2016 vítězem přestižního testování německého serveru vergleich.org ve skupině nůžkových skládacích stanů.

Technické údaje:

rozměry: 3 x 6 m
výška: cca 3,3 m
materiál kontrukce: hliníková eloxovaná kontrukce 29 x 29 mm / 25 x 25 mm / 1 mm
výškově nastavitelný průchod: 2,0 - 2,1 - 2,2 m
střešní kontru

Všechny produkty od výrobce
Zahradní párty stan 3 x 6 PROFI - nůžkový - bílý

Zahradní párty stan 3 x 6 PROFI - nůžkový - bílý

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce