Zahradní párty stan 3 x 6 PROFI - nůžkový - zelený

Zahradní párty stan 3 x 6 PROFI - nůžkový - zelený

11636 Kč

Perfektní Zahradní párty stan 3 x 6 PROFI - nůžkový - zelený od KokiskaShop.cz - tento artikl nakupujte při likvidaci skladu za nepřekonatelných 11636 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Už se těšíte na svoji objednávku?

Výrobce: 
SKU: 871064
Do obchodu

Popis

KokiskaShop.cz

Právě je za dobrou cenu Zahradní párty stan 3 x 6 PROFI - nůžkový - zelený od oblíbené společnosti KokiskaShop.cz - tento produkt doručujeme v husté akci za 11636 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova.  Přejeme vám příjemné nakupování.

Praktický zahradní párty stan s nůžkovou konstrukcí, díky které stan velmi snadno a rychle postavíte a opět složíte. Stan Vám poskytne dostatek stínu v parných dnech, ochranu před večerním průvanem a může sloužit také jako ochrana proti mírnému větru a dešti. Stan není určen do nepříznivého počasí jako jsou silné deště, větry a bouřky. Nikdy stan nenechávete bez dozoru.
Stan obsahuje všechny boční díly + jednu delší 6m pro přední část, která není na fotografiích zobrazena. Všechny boční díly mají okna, dlouhá strana má 2 okna. Připevnění bočních stěn je jednoduché pomocí klipů a suchým zipem. Každá noha má patku, ve které jsou otvory pro dodatečné upevnění do země. Stany PROFI o rozměru 3 x 6 m se stali v roce 2016 vítězem přestižního testování německého serveru vergleich.org ve skupině nůžkových skládacích stanů.

Technické údaje:

rozměry: 3 x 6 m
výška: cca 3,3 m
materiál kontrukce: hliníková eloxovaná kontrukce 29 x 29 mm / 25 x 25 mm / 1 mm
výškově nastavitelný průchod: 2,0 - 2,1 - 2,2 m
střešní kontru

Všechny produkty od výrobce
Zahradní párty stan 3 x 6 PROFI - nůžkový - zelený

Zahradní párty stan 3 x 6 PROFI - nůžkový - zelený

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce