Zahradní párty stan - bílý s červeným lemem 3 x 4 m

Zahradní párty stan - bílý s červeným lemem 3 x 4 m

7991 Kč

Jakostní Zahradní párty stan - bílý s červeným lemem 3 x 4 m co bereme od značky KokiskaShop.cz - toto zboží si můžete nechat doručit v časové omezené slevě za 7991 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Výrobce: 
SKU: 871235
Do obchodu

Popis

KokiskaShop.cz

Poctivý výrobek, Zahradní párty stan - bílý s červeným lemem 3 x 4 m od top výrobce KokiskaShop.cz - tento produkt máte za pár kliknutí za jedinečnou cenu 7991 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek.  Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Velice kvalitní zahradní stan s nosnou konstrukcí z ocelových trubek a velice kvalitní robustní plachty z PVC, která je plně srovnatelná s kamionovými plachtami. Užívejte si po celý rok zahradní oslavy nebo jen večerní posezení – s tímto stanem je to možné! Díky kvalitní plachtě a konstrukci může být stan vyhříván, takže ho můžete využít i v zimních měsících.
Stan je odolný proti běžným povětrnostním podmínkám, jako je vítr, déšť a mráz. Nezapomeňte ovšem, že se jedná pouze o stan, nikoli o pevnou konstrukci. Proto ho v případě silnějších větrů, orkánů a bouřek doporučujeme složit celý, nebo alespoň sundat plachtu, aby tak stan nebyl vystaven v celé ploše možnému poškození.

Technické údaje:

rozměry stanu: d 4 x š 3 x v 3 m
průchozí výška: 2 m
materiál střechy: PVC plachta, 400 g/m2
materiál bočních stěn: PVC plachta, 300 g/m2
barva: bílá s červeným pruhem
materiál konstrukce: pozinkované ocelové trubky, průměr 38 mm, šířka materiálu 8 mm
hmotnost: 48,5 kg

Obsah balení:

1 x zahradní stan vč. bočních stě

Všechny produkty od výrobce
Zahradní párty stan - bílý s červeným lemem 3 x 4 m

Zahradní párty stan - bílý s červeným lemem 3 x 4 m

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce