Zahradní párty stan CLASSIC 5 x 8 m - bílá

Zahradní párty stan CLASSIC 5 x 8 m - bílá

14946 Kč

Dnes jsme vybrali: Zahradní párty stan CLASSIC 5 x 8 m - bílá oblíbené značky KokiskaShop.cz - tento hit pořídíte v jedinečné akci za 14946 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Výrobce: 
SKU: 873383
Do obchodu

Popis

KokiskaShop.cz

Jedinečná nabídka, Zahradní párty stan CLASSIC 5 x 8 m - bílá pocházející od značky KokiskaShop.cz - tento artikl je v tento okamžik za jedinečnou cenu 14946 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny.  Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Mějte Vaši velkou oslavu pod pořádnou střechou. Ať již plánujete svatbu, firemní večírek, velkou oslavu anebo ne sháníte praktický přístřešek, tak tento stan je ideální variantou právě pro Vás. Ochrání Vás před sluncem a deštěm.
Kryt střechy se skládá z jednoho kusu a jednotlivé boční dílce jsou odmítelné buď po jednotlivých částech nebo na celé straně - dle Vaší potřeby. Štítové nebo-li vchodové strany jsou zajištěny plachtou s roll-up vchodem, který buď necháte zapnutý jako celistvou stěnu nebo z něj uděláte příjemný a elegantní vchod vymotáním části plachty nahoru. Vstupy jsou zajištěny robustním zipovým systémem. Veliká panoramatická okna po delších strankách zajistí dostatek světla pro interiér.

Technické údaje:

rozměr: 5 x 8 m
délka: 8 m
šířka: 5 m
zábor: 40 m2
rozměr vchodu: cca 3,8 x 2,0 m
rozměr oken: 130 x 145 cm
boční výška: 2,0 m
výška hřebene: cca 2,8 m

Materiál:

materiál na plachtách: Polyethylen (PE) - UV a vodě odolné
střešní plachta: cca 240 g / m²
postranní: 20

Všechny produkty od výrobce
Zahradní párty stan CLASSIC 5 x 8 m - bílá

Zahradní párty stan CLASSIC 5 x 8 m - bílá

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce