Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá

Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá

22560 Kč

Exkluzivní Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá co bereme od značky KokiskaShop.cz - tento artikl čeká na vás za úžasnou cenu 22560 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Výrobce: 
SKU: 870651
Do obchodu

Popis

KokiskaShop.cz

Perfektní Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá s pečetí kvality KokiskaShop.cz - tento hit snadno najdete výhodně za 22560 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen.  Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Mějte Vaši velkou oslavu pod pořádnou střechou. Ať již plánujete svatbu, firemní večírek, velkou oslavu anebo ne sháníte praktický přístřešek, tak tento stan je ideální variantou právě pro Vás. Ochrání Vás před sluncem a deštěm.
Kryt střechy se skládá z jednoho kusu a jednotlivé boční dílce jsou odmítelné buď po jednotlivých částech nebo na celé straně - dle Vaší potřeby. Štítové nebo-li vchodové strany jsou zajištěny plachtou s roll-up vchodem, který buď necháte zapnutý jako celistvou stěnu nebo z něj uděláte příjemný a elegantní vchod vymotáním části plachty nahoru. Vstupy jsou zajištěny robustním zipovým systémem. Veliká panoramatická okna po delších strankách zajistí dostatek světla pro interiér.

Technické údaje:

rozměry: 5 x 10 m
délka: 10 m
šířka: 5 m
zábor: 50 m2
rozměr vchodu: cca 3,8 x 2,0 m
rozměr okna: 130 x 145 cm
boční výška: 2,0 m
výška hřebene: cca 2,8 m
barva plachet: bílá

Materiál:

materiál na plachtách: Polyvinylchlorid (PVC) - jako kamionová plachta
střešní plachta: cca 500 g / m²

Všechny produkty od výrobce
Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá

Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce