Zahradní párty stan STANDARD 4x6 m - bílá

Zahradní párty stan STANDARD 4x6 m - bílá

13183 Kč

No tak tohle je gól: Zahradní párty stan STANDARD 4x6 m - bílá od populárního výrobce KokiskaShop.cz - tento hit seženete při časově omezené akci za 13183 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Výrobce: 
SKU: 874620
Do obchodu

Popis

KokiskaShop.cz

Trhem osvědčený produkt, Zahradní párty stan STANDARD 4x6 m - bílá s jakostní značkou KokiskaShop.cz - tento hit můžete sehnat s VIP slevou pro každého za 13183 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny.  Už se těšíte na svoji objednávku?

Mějte Vaši velkou oslavu pod pořádnou střechou. Ať již plánujete svatbu, firemní večírek, velkou oslavu anebo ne sháníte praktický přístřešek, tak tento stan je ideální variantou právě pro Vás. Ochrání Vás před sluncem a deštěm.
Kryt střechy se skládá z jednoho kusu a jednotlivé boční dílce jsou odmítelné buď po jednotlivých částech nebo na celé straně - dle Vaší potřeby. Štítové nebo-li vchodové strany jsou zajištěny plachtou s roll-up vchodem, který buď necháte zapnutý jako celistvou stěnu nebo z něj uděláte příjemný a elegantní vchod vymotáním části plachty nahoru. Vstupy jsou zajištěny robustním zipovým systémem. Veliká panoramatická okna po delších strankách zajistí dostatek světla pro interiér.

Technické údaje:

zábor: 24 m2
rozměr vchodu: cca 3,0 x 2,0 m
boční výška: 2,0 m
výška hřebene: cca 3,1m
materiál na plachtách: Polyethylen (PE) - UV a vodě odolné
střešní plachta: cca 240 g / m²
postranní: 200 g / m²
materiál konstrukce: Pozinkovaná ocel
ocelové trubky Ø: 38 mm
trubky tloušťka stěny:

Všechny produkty od výrobce
Zahradní párty stan STANDARD 4x6 m - bílá

Zahradní párty stan STANDARD 4x6 m - bílá

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce