Závěsný slunečník s hliníkovou tyčí Ø 300 cm Písková

Závěsný slunečník s hliníkovou tyčí Ø 300 cm Písková

4655 Kč

´Jakostní Závěsný slunečník s hliníkovou tyčí Ø 300 cm Písková od značky InPostele.cz - tento produkt objednáte v bombastické akci za 4655 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Výrobce: 
SKU: 1644911
Do obchodu

Popis

InPostele.cz

No tak tohle je gól: Závěsný slunečník s hliníkovou tyčí Ø 300 cm Písková od známé značky InPostele.cz - tento produkt nabízíme v husté akci za 4655 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás.  Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Tento vkusný konzolový slunečník vám poskytne stín a ochrání vás tak před škodlivým UV slunečním zářením. Nabízíme jej ve dvou barevných variantách: písková a zelená. Velká střecha slunečníku má 300 cm na délku a i na šířku a je vyrobena z polyesterové tkaniny, která nepropouští škodlivé UV záření a nevybledne. Slunečník je velmi stabilní a odolný díky pevné tyči z hliníku, 8 žebrům a základně ve tvaru kříže. Střecha volně visí z tyče, takže v místě pod slunečníkem nic nepřekáží. Slunečník mimo to disponuje klikovým mechanismem, což znamená, že se snadno otevírá i zavírá. Jeho montáž je také velmi jednoduchá.Barva:pískovázelenáBarvu slunečníku zvolte ve variantách produktu. Materiál:tkanina / hliníková tyčRozměry:Průměr: 300 cmVýška: 290 cmRozměry křížového podstavce: šířka: 100 cmhloubka: 100 cmHmotnost:20,5 kg

Všechny produkty od výrobce
Závěsný slunečník s hliníkovou tyčí Ø 300 cm Písková

Závěsný slunečník s hliníkovou tyčí Ø 300 cm Písková

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce