logo
Zelená svíčka Baltic Candles Eco

Zelená svíčka Baltic Candles Eco, výška 15 cm

189 Kč

Ve slevě je Zelená svíčka Baltic Candles Eco, výška 15 cm od oblíbené značky Baltic candles - tento hit pořídíte za hustou cenu 189 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Baltic candles

Právě je za dobrou cenu Zelená svíčka Baltic Candles Eco, výška 15 cm od top značky Baltic candles - tento produkt máte na dosah ruky za téměř velkoobchodní cenu 189.00 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Potřebovali byste dávku relaxace v přírodě, ale venku je nevlídno a na stole se vrší práce? Pro zpříjemnění atmosféry si zapalte svíčku v barvách lesa a připravte si šálek čaje nebo kávy. Plápolavá záře a příjemné odstíny pozvednou náladu. Proč zvolit svíčky Baltic Candles? Krom elegance je hlavním argumentem bezpečnost. 1) Svíčky při hoření nestékají. Knot se pálením a odpařováním vosku, pomalu propadá svíčkou dolů, kde je pojistka, která zajistí, že knot neprohoří až na úplné dno. Svíčka se hořením jen nevýrazně zmenšuje a tvoří „tubus“ kolem knotu. 2) Plamen svíčky hoří přímo vzhůru (neplápolá, nekmitá) – to je výsledkem správného uložení knotu, který je ve svíčce v dokonale rovně. Materiál svíčky: stearin (rostlinné a živočišné tuky) - Výška: 15 cm - Průměr: 7 cm - Doba hoření: 50 h - Úroveň kvality: Velmi dobrá kvalita - Materiál svíčky: Stearin

Zelená svíčka Baltic Candles Eco, výška 15 cm je k dostání za cenu 189 Kč.
Zařazeno v: 
Všechny produkty od výrobce
Zelená svíčka Baltic Candles Eco

Zelená svíčka Baltic Candles Eco, výška 15 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce