logo
Zelená svíčka Baltic Candles Eco

Zelená svíčka Baltic Candles Eco, výška 20 cm

239 Kč

Poctivý výrobek, Zelená svíčka Baltic Candles Eco, výška 20 cm oblíbené značky Baltic candles - tento produkt dodáváme v sezónní slevě za 239 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Baltic candles

Hit z katalogu: Zelená svíčka Baltic Candles Eco, výška 20 cm co bereme od značky Baltic candles - tento artikl je tady pro vás za perfektní cenu 239.00 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. No a to se jednoduše vyplatí.

Potřebovali byste dávku relaxace v přírodě, ale venku je nevlídno a na stole se vrší práce? Pro zpříjemnění atmosféry si zapalte svíčku v barvách lesa a připravte si šálek čaje nebo kávy. Plápolavá záře a příjemné odstíny pozvednou náladu. Proč zvolit svíčky Baltic Candles? Krom elegance je hlavním argumentem bezpečnost. 1) Svíčky při hoření nestékají. Knot se pálením a odpařováním vosku, pomalu propadá svíčkou dolů, kde je pojistka, která zajistí, že knot neprohoří až na úplné dno. Svíčka se hořením jen nevýrazně zmenšuje a tvoří „tubus“ kolem knotu. 2) Plamen svíčky hoří přímo vzhůru (neplápolá, nekmitá) – to je výsledkem správného uložení knotu, který je ve svíčce v dokonale rovně. Materiál svíčky: stearin (rostlinné a živočišné tuky) - Výška: 20 cm - Průměr: 7 cm - Doba hoření: 60 h - Úroveň kvality: Velmi dobrá kvalita - Materiál svíčky: Stearin

Zelená svíčka Baltic Candles Eco, výška 20 cm je k dostání za cenu 239 Kč.
Zařazeno v: 
Všechny produkty od výrobce
Zelená svíčka Baltic Candles Eco

Zelená svíčka Baltic Candles Eco, výška 20 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce