logo
Zelená svíčka Baltic Candles Rustic

Zelená svíčka Baltic Candles Rustic, výška 14 cm

149 Kč

Není proč váhat, Zelená svíčka Baltic Candles Rustic, výška 14 cm od kvalitní značky Baltic candles - tento artikl čeká na vás za výhodnou cenu 149 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Baltic candles

Trhem osvědčený produkt, Zelená svíčka Baltic Candles Rustic, výška 14 cm od výrobce Baltic candles - tento artikl je v tuhle chvíli za hustou cenu 149.00 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. No a to se jednoduše vyplatí.

Potřebovali byste dávku relaxace v přírodě, ale venku je nevlídno a na stole se vrší práce? Pro zpříjemnění atmosféry si zapalte svíčku v barvách lesa a připravte si šálek čaje nebo kávy. Plápolavá záře a příjemné odstíny pozvednou náladu. Proč zvolit svíčky Baltic Candles? Krom elegance je hlavním argumentem bezpečnost. 1) Svíčky při hoření nestékají. Knot se pálením a odpařováním vosku, pomalu propadá svíčkou dolů, kde je pojistka, která zajistí, že knot neprohoří až na úplné dno. Svíčka se hořením jen nevýrazně zmenšuje a tvoří „tubus“ kolem knotu. 2) Plamen svíčky hoří přímo vzhůru (neplápolá, nekmitá) – to je výsledkem správného uložení knotu, který je ve svíčce v dokonale rovně. Materiál svíčky: stearin (rostlinné a živočišné tuky) - Výška: 14 cm - Průměr: 6 cm - Doba hoření: 58 h - Materiál svíčky: Parafínový vosk - Úroveň kvality: Velmi dobrá kvalita

Zelená svíčka Baltic Candles Rustic, výška 14 cm je k dostání za cenu 149 Kč.
Zařazeno v: 
Všechny produkty od výrobce
Zelená svíčka Baltic Candles Rustic

Zelená svíčka Baltic Candles Rustic, výška 14 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce