Židle skládací s područkami SOLANA

Židle skládací s područkami SOLANA

5299 Kč

´Radost přinášející Židle skládací s područkami SOLANA co odebíráme od výrobce Mobler.cz - tento artikl pořizujte v husté akci za 5299 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Výrobce: 
SKU: 1481256
Do obchodu

Popis

Mobler.cz

Trhem osvědčený produkt, Židle skládací s područkami SOLANA od producenta Mobler.cz - toto zboží si můžete koupit za téměř velkoobchodní cenu 5299 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny.  Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Hledáte maximální funkčností v kombinaci s dobrým designem? Podívejte se na zahradní židličku Solana. V jednoduché moderní formě je to přesně to, co jste hledali. Několik možností pro nastavení opěradla a sedadla umožňuje vybrat vhodnou polohu podle potřeb v okamžiku. Aby poskytovala plně vyhovující komfort odpočinku, sedací část je vyrobena ze speciální husté tkaniny Weathernet Mist. S možností stohování je-li to třeba, je uložíte i v malém prostoru. A to díky jeho lehké hliníkové konstrukce neí problém. Doporučujeme pro váši moderní terasu.

Zařazeno v: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Všechny produkty od výrobce
Židle skládací s područkami SOLANA

Židle skládací s područkami SOLANA

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce