Žlutá pletená zahradní židle LaForma Boomer

Žlutá pletená zahradní židle LaForma Boomer

4247 Kč

´Produkt osvědčený zákazníky, Žlutá pletená zahradní židle LaForma Boomer od firmy DesignovyNabytek.cz - tento artikl doporučujeme v sezónní slevě za 4247 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. No a to se jednoduše vyplatí.

SKU: 1675699
Do obchodu

Popis

DesignovyNabytek.cz

V akci je právě teď Žlutá pletená zahradní židle LaForma Boomer se známou značkou DesignovyNabytek.cz - tento produkt obchodujeme extra výhodně za 4247 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny.  Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Židle LaForma Boomer našla inspiraci pro svůj nevšední design v minulém století, čímž se stala výborným řešením do všech interiérů a exteriérů s nádechem retra. Výplet s historizujícími motivy dodává židli na originalitě, zatímco pevná konstrukce na stabilitě, díky čemuž židle Boomer splňuje požadavky na funkčnost i design. Přestože je materiál židle speciálně upraven tak, aby odolal venkovním podmínkám, doporučujeme židli ve venkovním prostředí přikrývat.
Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Zařazeno v: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Všechny produkty od výrobce
Žlutá pletená zahradní židle LaForma Boomer

Žlutá pletená zahradní židle LaForma Boomer

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce