logo

Vánoční dárky plné překvapení

Možná se Vám to už také nejednou stalo. Celou dobu myslíte na to, že nesmíte zapomenout koupit dárek k narozeninám, ke svátku, pod stromeček nebo jen tak pro radost Vaším blízkým a najednou stojíte v kuchyni před kalendářem a říkáte si, kam se ten čas poděl a jak jen jsem na to mohla či mohl zapomenout? Různé pracovní povinnosti, péče o domácnost, starost o děti a další nám vytěsnily z paměti to, na čem jsme si tak zakládali. Díky Firmě na zážitky však nemusíte zoufat ani v případě, že oslava narozenin se koná zítra a Vy jste stále bez pozornosti pro oslavence.

Originální vánoční dárky pro Vaše nejbližší?

Na webovém portále Firmy na zážitky www.firmanazazitky.cz/adrenalinove-darky/ objevíte dárky, které udělají radost i tomu nejvíce náročnému rodinnému členovi nebo kamarádovi. Zážitky od společnosti Allegria jsou plné originálních nápadů a umožňují obdarovanému prožít jeho volný čas podle vysněných představ. Zážitky jsou totiž tím nejhezčím dárkem, jaký můžete milované osobě dopřát. Na tradiční dárky se časem zapomene nebo se stane, že ne každému padnou do oka, neboť co člověk to jiný vkus, u zážitků se tohoto faux pas obávat nemusíte. Chybí-li Vám odvaha vybrat jeden zážitek z nepřeberné nabídky vánočních dárků pro přítele, můžete nechat výběr na obdarované osobě a věnovat univerzální dárkovou poukázku. Obdarovaná osoba si tak podle vlastního zvolí, který ze zážitků je jí nejbližší.

Jaký vybrat vánoční dárek pro tátu?

Především ženy si dávají často záležet u výběru vánočního dárku, aby se dárky neopakovaly. Po mnohaletém soužití se však vánoční dárky v mnoha domácnostech svrhnou spíše v pořizování různých potřebných věcí, a tak není divu, že se v zabaleném balíčku obvykle objeví nový svetr, knížka nebo třeba voda po holení. Vánoční dárky pro tátu však budou mít zcela jiný nádech, rozhodnete-li se čerpat inspiraci na webovém portále Firmy na zážitky. Úsměv na rtech mu můžete vykouzlit dárkem v podobě degustace klobás a uzenin, hodinou pilotování, flyride nebo relaxací v římských lázních ve Špindlerově Mlýně.

Další zajímavé články

Nepřehlédněte

Zelená dekorativní kovová soška ovečky Dakls

209 Kč
Shop

Umělá dekorativní kytice hortenzií a růži Dakls Pessa

219 Kč
Shop

Světle zelená dekorativní kovová soška ovečky Dakls

209 Kč
Shop

Matně černá soška PT LIVING Origami Bunny, výška 17 cm

689 Kč
Shop

Růžová dekorativní kovová soška ovečky Dakls

209 Kč
Shop

Matně bílá soška PT LIVING Origami Standing Dog, výška 20,8 cm

1329 Kč
Shop