logo

Tapety

Rychlé, ale efektivní zkrášlení vašeho domova. přesně tím jsou tapety. Jde o již hotový materiál, který je dodáván v rolích. Tapety se poté lepí na stěny (ale klidně i na nábytek), kde jsou plně funkční náhradou klasické výmalby. Díky tomu, že je můžeme lepit takřka kdekoliv, můžeme jeden vzor nalézt ve svém interiéru hned několikrát. A to jak na stěnách, tak i na stínítku od lampy, dvířkách od skříňky nebo třeba na desce stolu.

Dnes je na výběr ze široké palety materiálů

Vzory však nejsou jediným, z čeho si můžeme vybírat. K dostání je i široká škála nejrůznějších materiálů. Mezi nejčastěji používané tapety patří ty papírové a z vinylu. Dále pak můžeme sehnat tapety vliesové, sklovláknité, kožené a další. Některé tapety jsou opatřeny již naneseným lepidlem, jsou tedy samolepicí. Na jiné si musíte lepidlo nanést sami. Díky různým materiálovým variantám pro vás bude snadné najít kousek, který se bude hodit například na nábytek či stěnu. Každý z povrchů si totiž rozumí lépe s jiným typem tapety než nějaký další.

Provensálský nebo retro domov? Možné je vše

Tapety se mohou dělit i podle stylu, v němž svůj domov zařizujeme. V případě, kdy se náš domov bude nést v duchu industriálního stylu, můžeme svůj domov obohatit o kousek s cihlovým vzorem. Provensálská kuchyně naopak může zazářit pod vrstvou tapety s motivem levandule. Naší fantazii se meze nekladou. Když navíc takový interiér doplníte dalšími dekoracemi ve formě květin, ale třeba i hezkých obrazů, vykouzlíte místo, kam se vždy rádi vrátíte. U nás si můžete vybírat například z těchto motivů: abstrakce, dřevo, film a komiks, hudba, jednobarevné, stromy a květiny, mapy, nápisy, obklad, kámen a cihla, ornamenty, pruhy a puntíky, zvířata.

Nejnovější produkty

V kategorii 
Tapety 
najdete 
0
 produktů řazených podle prodejnosti - nejprodávanější, ale i podle ceny - levné 
Tapety
, luxusní.