logo Dekorace.cz

Nábytek z masivu ve venkovském stylu koupíte na drevko.cz

Bílý nábytek ve venkovském stylu je ta pravá klasika, pokud zařizujete byt nebo dům v tomto stylu. Zejména v menších obývacích místnostech, kde je vlivem chybějících oken nedostatek denního světla, se velmi dobře uplatní bílý venkovský nábytek, který místnost prozáří. Působí velmi pozitivně a vesele a v kombinaci s dřevěným nábytkem vytváří krásný obraz. Právě velké kusy nábytku, jako jsou skříně ve venkovském stylu, působí v klasické bílé barvě impozantně.

Velice oblíbené jsou také masivní komody. Buď v přirozené barvě dřeva nebo v bílé. Malými barevnými úchyty lze tyto jednoduché komody opticky zvýraznit a dát jim osobitý šarm. Tyto úchyty jsou často v různých barvách a vzorech, takže vytvoří zajímavý kontrast k jednoduché komodě.

Černý venkovský nábytek z masivu

Není to jen světlý nábytek ve venkovském stylu, který je velmi rozšířený a hojně oblíbený, ale také černá/tmavá varianta se těší velké oblibě. Především před bílými nebo světle šedými stěnami působí tento černý nábytek velmi dobře. U černého nábytku si ovšem dávejte pozor na to, aby celkový prostor a dojem nebyl příliš tmavý nebo těžký. Často stačí tuto temnotu odlehčit lesklými prvky. Ty odrážejí více světla a působí lépe než černé matné části.

Dekorační předměty ve venkovském stylu

Nádherný venkovský nábytek bude útulně a příjemně působit teprve tehdy, když jej doplníte správnými dekoracemi a nápaditými předměty. Polštáře s ozdobným okrajem, porcelán s květinovým vzorem, přikrývky s ozdobami ve stylu vintage nebo zrcadla jsou ideálními doplňky venkovského stylu. Ale také doplňky s krásnými květinami či rostlinami, které jsou v pravých vázách či v robustních koších, perfektně dotváří vzhled místnosti!

Venkovský nábytek má mnoho podob

Jak již bylo zmíněno, nábytek ve venkovském stylu je jedním z nejpopulárnějších. Existuje v různých podobách a barvách a sám venkovský styl je velice rozmanitý.

Britský styl: Krásná kuchyně ve venkovském stylu, hravé vzory na porcelánových talířích a šálcích, bílé bavlněné ubrusy na malém stolku v rohu a čerstvá kytice lučních květin ve džbánu na stole – radost dívat.

Moderní styl: Od nepaměti je venkovský styl oblíbený, a přestože je přece trochu jednotvárný a interiéry jsou v klasickém stylu, přesto se nyní zmodernizoval. Moderní styl vás okouzlí především nábytkem ve stylu shabby chic, který se vyznačuje krédem: vše by mělo vypadat už poněkud použité.

Americký country styl: nábytek ve skutečně americkém country stylu musí zajistit především jednu podmínku: musí být velký a pohodlný! Nádherný obývací pokoj v country stylu musí mít většinou neuvěřitelně měkké a obrovské křeslo, na kterém můžete nerušeně hodiny odpočívat.

Další zajímavé články

Nepřehlédněte

Reprodukce obrazu Claude Monet - The Bodmer Oak, Fontainebleau Forest, 70 x 50 cm

1 190 Kč
Shop

Reprodukce obrazu Claude Monet - Cabin of the Customs Watch, 50 x 40 cm

799 Kč
Shop

Reprodukce obrazu Claude Monet - Houses on the Achterzaan, 90 x 60 cm

1 590 Kč
Shop

Reprodukce obrazu Gustav Klimt - The Kiss, 70 x 70 cm

1 390 Kč
Shop

Reprodukce obrazu Claude Monet - The Japanese Footbridge, 50 x 40 cm

799 Kč
Shop

Reprodukce obrazu Gustav Klimt - Judith, 70 x 30 cm

999 Kč
Shop