logo Dekorace.cz

Nábytek z masivu ve venkovském stylu koupíte na drevko.cz

Bílý nábytek ve venkovském stylu je ta pravá klasika, pokud zařizujete byt nebo dům v tomto stylu. Zejména v menších obývacích místnostech, kde je vlivem chybějících oken nedostatek denního světla, se velmi dobře uplatní bílý venkovský nábytek, který místnost prozáří. Působí velmi pozitivně a vesele a v kombinaci s dřevěným nábytkem vytváří krásný obraz. Právě velké kusy nábytku, jako jsou skříně ve venkovském stylu, působí v klasické bílé barvě impozantně.

Velice oblíbené jsou také masivní komody. Buď v přirozené barvě dřeva nebo v bílé. Malými barevnými úchyty lze tyto jednoduché komody opticky zvýraznit a dát jim osobitý šarm. Tyto úchyty jsou často v různých barvách a vzorech, takže vytvoří zajímavý kontrast k jednoduché komodě.

Černý venkovský nábytek z masivu

Není to jen světlý nábytek ve venkovském stylu, který je velmi rozšířený a hojně oblíbený, ale také černá/tmavá varianta se těší velké oblibě. Především před bílými nebo světle šedými stěnami působí tento černý nábytek velmi dobře. U černého nábytku si ovšem dávejte pozor na to, aby celkový prostor a dojem nebyl příliš tmavý nebo těžký. Často stačí tuto temnotu odlehčit lesklými prvky. Ty odrážejí více světla a působí lépe než černé matné části.

Dekorační předměty ve venkovském stylu

Nádherný venkovský nábytek bude útulně a příjemně působit teprve tehdy, když jej doplníte správnými dekoracemi a nápaditými předměty. Polštáře s ozdobným okrajem, porcelán s květinovým vzorem, přikrývky s ozdobami ve stylu vintage nebo zrcadla jsou ideálními doplňky venkovského stylu. Ale také doplňky s krásnými květinami či rostlinami, které jsou v pravých vázách či v robustních koších, perfektně dotváří vzhled místnosti!

Venkovský nábytek má mnoho podob

Jak již bylo zmíněno, nábytek ve venkovském stylu je jedním z nejpopulárnějších. Existuje v různých podobách a barvách a sám venkovský styl je velice rozmanitý.

Britský styl: Krásná kuchyně ve venkovském stylu, hravé vzory na porcelánových talířích a šálcích, bílé bavlněné ubrusy na malém stolku v rohu a čerstvá kytice lučních květin ve džbánu na stole – radost dívat.

Moderní styl: Od nepaměti je venkovský styl oblíbený, a přestože je přece trochu jednotvárný a interiéry jsou v klasickém stylu, přesto se nyní zmodernizoval. Moderní styl vás okouzlí především nábytkem ve stylu shabby chic, který se vyznačuje krédem: vše by mělo vypadat už poněkud použité.

Americký country styl: nábytek ve skutečně americkém country stylu musí zajistit především jednu podmínku: musí být velký a pohodlný! Nádherný obývací pokoj v country stylu musí mít většinou neuvěřitelně měkké a obrovské křeslo, na kterém můžete nerušeně hodiny odpočívat.

Další zajímavé články

Nepřehlédněte

Světelné vánoční ozdoby v sadě 4 ks Palla - Villa d'Este

1 290 Kč
Shop

Sada 3 skleněných vánočních ozdob ve zlaté barvě Ego Dekor

319 Kč
Shop

Sada 4 závěsných ozdob s ptáčky Ego Dekor

499 Kč
Shop

Sada 4 bílých vánočních ozdob s andílky Ego Dekor

299 Kč
Shop

Závěsná ozdoba s medvědem Ego Dekor

229 Kč
Shop

Závěsné vánoční dekorace v sadě 3 ks - Dakls

239 Kč
Shop