logo Dekorace.cz

Odborníci na domovní ČOV se o vše postarají

Hledáte řešení pro likvidaci odpadních vod ve vaší domácnosti? Vhodnou variantou může být domovní čistírna odpadních vod. Specialista na domovní ČOV, společnost ZAKRA, vám pomůže s kompletním vyřízením, a to od vypracování projektu až po jednání na úřadech. Můžete se spolehnout na rychlé jednání, kvalitně odvedenou práci a dostupné ceny.

ZAKRA se zabývá vodohospodářskou činností, s projekty domovních ČOV mají několikaleté zkušenosti. Umí vypracovat projekty na ČOV s napojením na kanalizaci, se vsakem, s retenční nádrží, ČOV do povrchových vod, biologický septik a vyřídí také povolení. Domovní ČOV je přínosná také svojí ekologičností, protože přečištěnou vodu lze znovu použít například k zalévání zahrady.

Zavítejte na webové stránky firmy ZAKRA a prohlédněte si ukázky projektů domovních čistíren odpadních vod. Se společností ZAKRA lze vše vyřídit také online z domova, můžete se tedy na ni obrátit odkudkoliv z České republiky. Odborníci z firmy ZAKRA si poradí i s nestandardními situacemi, znají všechny typy domovních ČOV, doporučí vám tak nejvhodnější řešení právě pro vás. Sjednejte si úvodní konzultaci zdarma a přesvědčte se tak o kvalitách firmy ZAKRA.

Další zajímavé články

Nepřehlédněte

Bloomingville Dekorace na zeď LYSSA 50x81 cm fialová

1 395 Kč
Shop

ASA Selection Váza SMOOTHIES 13 cm tm.šedá

168 Kč
Shop

Umbra Fotorámečky EXHIBIT černé

2 050 Kč
Shop

Bloomingville Váza IRINE žlutá 21 cm

729 Kč
Shop

Meraki Vonný difuzér TIMBER HAZE 240 ml

750 Kč
Shop

Leonardo Lucerna s led sv.CASOLARE černá 18 cm

669 Kč
Shop