logo
Adventní kalendář se stříbrnými detaily Unlimited Design for kids Unlimited Design for kids

Adventní kalendář se stříbrnými detaily Unlimited Design for kids

819 Kč

V akci je právě teď Adventní kalendář se stříbrnými detaily Unlimited Design for kids se známou značkou Unlimited Design for kids - tento produkt máte na dosah ruky při právě probíhající akci za 819 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

SKU: 
Do obchodu

Popis

Unlimited Design for kids

Hit poslední doby, Adventní kalendář se stříbrnými detaily Unlimited Design for kids od značky Unlimited Design for kids - tento produkt doručujeme za bombastickou cenu 819.00 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Prožijte se svými ratolestmi dokonalé vánoce. S těmito kousky od Unlimited Design for kids bude každý prosincový den připomínat tu nejkrásnější vánoční koledu.  Kolekce Unlimited Design For Kids se pyšní ekologickými kousky české výroby, které jsou nejen krásné na pohled, ale také funkční. Ve své tvorbě se snaží používat jen různé formy papíru, samotné zpracování materiálu pak probíhá pomocí šikovného oscilačního nože, díky čemuž je řez čistý a naprosto precizní. Následné úpravy jednotlivých výrobků - od poliček přes kreslící tabule až po roztomilé dekorace - jsou ruční práce. Takhle to vypadá, když se něčemu věnujete s láskou. - Rozměry: 4.5 x 58 x 24.5 cm (hloubka x výška x šířka) - Hmotnost: 500 g - Materiál: mikrovlna, vlnitá lepenka - Zásilka obsahuje: 1 balík - Montáž: již sestaveno - Rozměry a váha balení: 6 x 27 x 60 cm, 0,6 kg - Péče: otírejte suchým hadříkem, nepoužívejte mycí prostředky

Adventní kalendář se stříbrnými detaily Unlimited Design for kids je k dostání za cenu 819 Kč.
Zařazeno v: 
Všechny produkty od výrobce
Adventní kalendář se stříbrnými detaily Unlimited Design for kids Unlimited Design for kids

Adventní kalendář se stříbrnými detaily Unlimited Design for kids

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce