Béžová zahradní židle s výpletem LaForma Stad

Béžová zahradní židle s výpletem LaForma Stad

3953 Kč

´Dnes je tady pro vás Béžová zahradní židle s výpletem LaForma Stad s trendy značkou DesignovyNabytek.cz - tento produkt doručujeme s unikátní slevou za 3953 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

SKU: 1675698
Do obchodu

Popis

DesignovyNabytek.cz

Prvotřídní Béžová zahradní židle s výpletem LaForma Stad od známého výrobce DesignovyNabytek.cz - toto zboží si můžete nechat doručit za téměř velkoobchodní cenu 3953 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu.  Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Židle LaForma Stad se od ostatních lavic ve své kategorii odlišuje provazovým výpletem. Ten vytváří příjemný paprskovitý motiv a je dostatečně pevný a zároveň příjemný. Díky této konstrukci je zajištěna vzdušnost, kterou oceníte především v horkých letních měsících. Židle Stad je vhodná do každého interiéru, ale i exteriéru. Přestože je materiál speciálně upravený tak, aby odolal venkovním podmínkám, doporučujeme židli v exteriéru přikrývat.
Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Zařazeno v: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Všechny produkty od výrobce
Béžová zahradní židle s výpletem LaForma Stad

Béžová zahradní židle s výpletem LaForma Stad

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce