Bílý keramický svícen Kähler Design Urbania Lighthouse Manor Kähler Design

Bílý keramický svícen Kähler Design Urbania Lighthouse Manor

999 Kč

Jakostní Bílý keramický svícen Kähler Design Urbania Lighthouse Manor kvalitní značky Kähler Design - tento artikl je tady pro vás extra výhodně za 999 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Kähler Design

Dnes jsme vybrali: Bílý keramický svícen Kähler Design Urbania Lighthouse Manor od populárního výrobce Kähler Design - tento produkt nabízíme v perfektní akci za 999.00 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Lighthourse je kolekce nápaditých keramických svícnů od dánské značky Kähler Design. Svým designem připomínají nejrůznější budovy. Pořiďte si jich více a můžete si tak vytvořit své malé městečko, ve kterém se bude mihotat nejeden plamínek.

O značce:
Je to už více než 175 let, kdy v jednom dánském městě zvaném Næstved vznikla v malé hrnčířské dílně první vázička. To byl počátek designové značky Kähler Design, která od té chvíle drží krok s dobou a tvoří doplňky a dekorace, které se hodí do nejedné domácnosti.

Již v roce 1889 tato značka svou keramikou zapůsobila na světové výstavě v Paříži. V jejich kolekcích si můžete všimnout spojení historie a moderního puncu. Důležitou součástí historie této značky jsou také malíři, kteří produktům dávají osobitou tvář.
- Rozměry: 17 x 8 cm (výška x šířka)
- Materiál: keramika
- Péče: otírejte lehce navlhčeným hadříkem

Bílý keramický svícen Kähler Design Urbania Lighthouse Manor je k dostání za cenu 999 Kč.

Zařazeno v: 
Všechny produkty od výrobce
Bílý keramický svícen Kähler Design Urbania Lighthouse Manor Kähler Design

Bílý keramický svícen Kähler Design Urbania Lighthouse Manor

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce