logo
Dřevěná nástěnná dekorace WOOX LIVING Sun

Dřevěná nástěnná dekorace WOOX LIVING Sun, ⌀ 70 cm

2860 Kč

Zákazníky doporučované zboží, Dřevěná nástěnná dekorace WOOX LIVING Sun, ⌀ 70 cm od společnosti WOOX LIVING - tento artikl je v tento okamžik téměř zdarma za 2860 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

WOOX LIVING

Tradiční bestseller, Dřevěná nástěnná dekorace WOOX LIVING Sun, ⌀ 70 cm co nám vyrábí WOOX LIVING - tento hit pořídíte s úžasnou cenovkou 2860.00 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Největším umělcem je matka příroda sama. Proto vystavte její působivé dílo s patřičným stylem. Dřevěná dekorace dá vašim stěnám podmanivý charakter a celé místnosti hřejivé kouzlo. Velmi jednoduchý a elegantní způsob, jak svůj interiér odlišit od všednosti. - Rozměry: 10 cm (hloubka) - Hmotnost: 4 kg - Průměr: 70 cm - Materiál: dřevo - Údržba: otírejte vlhkým hadříkem - Montáž: produkt je již složený a nevyžaduje tak další montáž - Zásilka obsahuje: 1 balík

Dřevěná nástěnná dekorace WOOX LIVING Sun, ⌀ 70 cm je k dostání za cenu 2860 Kč.
Zařazeno v: 
Všechny produkty od výrobce
Dřevěná nástěnná dekorace WOOX LIVING Sun

Dřevěná nástěnná dekorace WOOX LIVING Sun, ⌀ 70 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce