logo
Esence s vůní čistoty do elektrického difuzéru Ego Dekor Flor Blanca

Esence s vůní čistoty do elektrického difuzéru Ego Dekor Flor Blanca, 50 ml

349 Kč

Poctivý výrobek, Esence s vůní čistoty do elektrického difuzéru Ego Dekor Flor Blanca, 50 ml co nám vyrábí Ego Dekor - tento artikl objednávejte v bombastické akci za 349 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Už se těšíte na svoji objednávku?

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Ego Dekor

Exkluzivní Esence s vůní čistoty do elektrického difuzéru Ego Dekor Flor Blanca, 50 ml kvalitní značky Ego Dekor - toto zboží si můžete opatřit za výhodnou cenu 349.00 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Vonné esence značky Ego Dekor jsou speciálně navrženy pro elektrické difuzéry, které rychle a účinně provoní váš domov. Navíc jsou vyrobeny z čistých přírodních extraktů. Tak která vůně bude tou vaší? ♥ Jak elektrické difuzéry fungují? Vše je postaveno na technologii mikronizace za studena... Co to znamená? Pozvolna a pravidelně jsou do ovzduší uvolňované parfémované obláčky, které jsou pro lidské oko téměř neviditelné. Rozšiřují mikrokapičky esencí, které tak snadno a rychle provoní celou místnost. - Rozměry: 13 cm (výška) - Hmotnost: 130 g - Objem: 5 cl - Průměr: 4.5 cm - Materiál: sklo, vonná esence

Esence s vůní čistoty do elektrického difuzéru Ego Dekor Flor Blanca, 50 ml je k dostání za cenu 349 Kč.
Zařazeno v: 
Všechny produkty od výrobce
Esence s vůní čistoty do elektrického difuzéru Ego Dekor Flor Blanca

Esence s vůní čistoty do elektrického difuzéru Ego Dekor Flor Blanca, 50 ml

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce