logo
Nástěnný obraz v rámu Really Nice Things Speak Kiss Drive

Nástěnný obraz v rámu Really Nice Things Speak Kiss Drive, 35 x 45 cm

749 Kč

V akci je právě teď Nástěnný obraz v rámu Really Nice Things Speak Kiss Drive, 35 x 45 cm originální od labelu Really Nice Things - tento artikl nakupujte za mimořádně nízkou cenu 749 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

SKU: 
Do obchodu

Popis

Really Nice Things

V akci je právě teď Nástěnný obraz v rámu Really Nice Things Speak Kiss Drive, 35 x 45 cm od kvalitní značky Really Nice Things - tento produkt posíláme v časové omezené slevě za 749.00 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Really Nice Things v překladu znamená "opravdu pěkné věci", a tato španělská značka to jen dokazuje. Vždyť právě doplňky a dekorace jsou tím, co dělá domov domovem, a proč si nezpříjemnit každodenní život nějakým kouskem pro radost? Vneste do interiéru trochu šťávy a hrajte si! - Šířka: 30 cm - Výška: 40 cm - Váha: 0.3 kg - Zavěšení součástí: Ano - Materiál: Dřevo, Papír, Plast - Rám zrcadla: Dřevovláknitá deska, Plast - Úroveň kvality: Dobrá kvalita - Péče: Otírejte suchým hadříkem - Způsob uchycení: Skoba - Balení: Rovné

Nástěnný obraz v rámu Really Nice Things Speak Kiss Drive, 35 x 45 cm je k dostání za cenu 749 Kč.
Zařazeno v: 
Všechny produkty od výrobce
Nástěnný obraz v rámu Really Nice Things Speak Kiss Drive

Nástěnný obraz v rámu Really Nice Things Speak Kiss Drive, 35 x 45 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce