Nordic Living Přírodní dřevěné lehátko Alysia

Nordic Living Přírodní dřevěné lehátko Alysia

4305 Kč

´Příjemné pocity navazující Nordic Living Přírodní dřevěné lehátko Alysia od oblíbeného výrobce DesignovyNabytek.cz - tento produkt dodáváme v husté akci za 4305 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Udělejte si radost.

SKU: 1675420
Do obchodu

Popis

DesignovyNabytek.cz

Nabídka pro vás: Nordic Living Přírodní dřevěné lehátko Alysia co nám vyrábí DesignovyNabytek.cz - tento hit můžete získat v úžasné akci za 4305 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon.  Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Lehátko Alysia je charakteristické pro svůj design z přírodního dřeva. Teakové dřevo společně s jeho barevným odstínem dodává lehátku příjemný a decentní vzhled. Příjemným bonusem je možnost nastavitelnosti až do 4 různých pozic, díky čemuž si tak užijete maximální odpočinek. Lehátko se skvěle hodí do venkovního prostředí, zahrad, altánů, apod.
Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Zařazeno v: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Všechny produkty od výrobce
Nordic Living Přírodní dřevěné lehátko Alysia

Nordic Living Přírodní dřevěné lehátko Alysia

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce