Pedrali Bílá kovová zahradní židle Tribeca 3665

Pedrali Bílá kovová zahradní židle Tribeca 3665

8793 Kč

´V akci je pouze tady Pedrali Bílá kovová zahradní židle Tribeca 3665 od společnosti DesignovyNabytek.cz - tento hit můžete získat v sezónní slevě za 8793 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

SKU: 1675435
Do obchodu

Popis

DesignovyNabytek.cz

Dnes je tady pro vás Pedrali Bílá kovová zahradní židle Tribeca 3665 od originálního výrobce DesignovyNabytek.cz - tento artikl objednávejte s neuvěřitelnou slevou za 8793 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost.  Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Židle Tribeca 3665 se svým designem odkazuje na doby minulé. Retro styl je a vždy bude zajímavý, stejně jako tato židle.  Mísí v sobě decentní vzhled s praktickými vlastnostmi. Má kovovou konstrukci s plastovým sedákem a opěradlem, proto je vhodná pro venkovní použití – na zahradu, do altánu, apod. Příjemným bonusem je možnost židle stohovat až do počtu 8 kusů.
Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Zařazeno v: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Všechny produkty od výrobce
Pedrali Bílá kovová zahradní židle Tribeca 3665

Pedrali Bílá kovová zahradní židle Tribeca 3665

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce