Povlaky na polštáře v sadě 4 ks z bio bavlny 43x43 cm Natural – Mila Home
Odkaz je provizní. Cena a dostupnost se přebírají z nabídky obchodu několikrát denně; platí údaj v obchodě.
Dekorace.cz vybírá dekorace a nábytek z nabídky českých e-shopů.Odkazy do obchodů jsou provizní.
Odkaz je provizní. Cena a dostupnost se přebírají z nabídky obchodu několikrát denně; platí údaj v obchodě.
Tyto ručně vyráběné povlaky na polštář se střapci (v sadě 4 kusů) z organické bavlny, dodají přírodní prvek do moderního interiéru. Povlak zaujme nejen přírodním materiálem, ale i pyramidovým vzorem v žakárové struktuře. Příze, barviva a suroviny používané při výrobě mají též certifikát OEKO-TEX® Standard 100 a neobsahují tedy chemikálie, které jsou jakkoli škodlivé pro zdraví lidí a zvířat. Vyrobeno za použití nejnovější technologie v zařízeních s certifikací BSCI. Na spodní straně najdete zip, které umožňuje snadné sejmutí. Lze prát v pračce na 30 stupňů. Rozměry produktu: 43x43 cm
Kave Home
Bílý bavlněný polštář Kave Home Dulcia 30 x 60 cm
423 Kč
Momenti
Kave Home
Kave Home Modrý látkový polštář Compo
3 444 Kč
Momenti
Kave Home
Látkový polštář Kave Home Nyla
464 Kč
Momenti
Kave Home
Kave Home polyesterová výplň do polštáře Fluff
166 Kč
Momenti
Kave Home
Kulatý sametový podsedák Kave Home Rimca ⌀
364 Kč
Momenti
NARDI
Nardi látkový podsedák na lavici Net
3 190 Kč
Momenti
NARDI
Nardi látkový podsedák Net Relax
1 790 Kč
Momenti
Kave Home
Látkový podsedák Kave Home Silke
364 Kč
Momenti